Zavážecí Lodička Sports M1 Lakemaster Black Edition + taška zdarma + Zdarma Batoh v Hodnotě 1700 Kč

Kód: 162192
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Lakemaster
ZDARMAZDARMA
Hlavni
14 990 Kč / ks
skladem v e-shopu (1 ks)

Kompaktní Zavážecí loďka se všemi možnostmi, které potřebujete při lovu kapra s hmotností jen 7,8kg a to včetně baterie, což ji řadí mezi nejlehčí loďky ve své třídě, ale přitom si zachovává výbornou stabilitu během plavby a to i v případě velkých vln. Nyní transportní taška zdarma. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní Zavážecí loďka se všemi možnostmi, které potřebujete při lovu kapra s hmotností jen 7,8kg a to včetně baterie, což ji řadí mezi nejlehčí loďky ve své třídě, ale přitom si zachovává výbornou stabilitu během plavby a to i v případě velkých vln. Díky propracovanému katamaránové tvaru nemá při svém rozměru pohodlně přepravit na lovné místo až 2kg krmné směsi. Díky propracovanému mechanismu je vybaven i extra systémem na uvolňovací háčku při vývozu montáže.

Toto malé no velmi výkonné plavidlo je vybaveno dvěma motory, které jsou řízeny nezávisle na sobě co ho předurčuje k výborným manévrovacím schopnostem a zároveň má malý poloměr otáčení. Motory jsou chráněny před plevelem propracovanou mřížkou, která zároveň zabraňuje zamotání vlasce při vývozu montáží.

V případě zhoršené viditelnosti nebo ve tmě je Zavážecí loďka vybavena osvětlením (přední a zadní LED světla), loďka je vybavena i extra pěti LED diodami v zadní části, které indikují otevírání klipů na montáže (první LED z leva), vyklápění komor (druhá LED z leva) a stav baterie (třetí, čtvrtá a pátá LED z leva). Také boční LED pomáhají lovícího pro lepší orientaci, která komora nebo klip byl uvolněn. Stále tak máme dokonalí přehled, co se děje s loďkou na vodě i když je daleko od nás.

 

Technické údaje:

Nosnost 2kg
Jeden dálkový ovladatelný zásobník
Dva bezúdržbové motory
Chrániče lodního šroubu
Až 1,5h jízdy při plném výkonu
Dosah 400m
2 jasné LED diody na přední části člunu
2 jasně modré LED diody na zádi člunu
Indikátor baterie pomocí 3 LED diod
Sklopná pružná anténa pro loď
Držadlo pro přenášení

 

Parametry:

Frekvence 2,4 GHZ
12V 7Ah
Celková hmotnost 7,8 kg včetně baterie a ovladače
Velikost: 55 x 38 x 23
Manuál k použití

 

Obsah Balení:

1ks Zavážecí loďka
1ks Dálkový ovladač
1ks Nabíjecí baterie pro loďku
1ks Nabíječka pro loďku

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavážecí lodičky
Hmotnost: 7.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: