Věrnostní program

 

Základní ustanovení

Věrnostní program je určen pro zákazníky internetového obchodu Rybarske-zbozi.cz. Členství ve věrnostním programu vzniká registrací na e-shopu Rybářské-zboží.cz. Svojí registrací získáváte slevu ve výši 4% na veškeré rybářské vybavení v našem internetovém obchodě. Podmínkou členství ve věrnostním programu je vyjádření souhlasu s pravidelným zasíláním obchodního sdělení o právě probíhajících akcích a slevách v našem e-shopu.

 

Věrnostní zákaznická sleva

Zaregistrovaní zákaznici získají slevu pro své další nákupy dle dosaženého obratu.

New - nově zaregistrovaný zákazník sleva  4%
Silver - celková útrata nad 30 000 Kč sleva  7%
Top - celková útrata nad 60 000 Kč sleva  10%
VIP - celková útrata nad 90 000 Kč sleva  13%

 

Věrnostní program není nijak časově omezen. Po dosažení požadovaného obratu získáte pro své další nákupy příslušnou slevu a ceny se Vám automaticky po přihlášení na e-shopu www.rybarske-zbozi.cz do svého učtu přepočítají.

Každá objednávka je na věrnostní účet zákazníka připisována do 14 pracovních dnů od odeslání objednávky.

Při vrácení zakoupeného zboží bude z věrnostního účtu zákazníka odečtena odpovídající finanční částka. Internetový obchod si vyhrazuje právo snížit nebo zrušit slevu, na kterou zákazník ztrácí právo pro vrácení zboží.

Do věrnostního účtu se započítávají pouze převzaté a zaplacené objednávky.

Pokud zákazník nakoupí bez registrace, nepřipisuje se mu tento nákup na věrnostní účet.

 

Ochrana osobních dat

Osobní údaje v našem internetovém obchodě jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nejsou poskytovány třetím osobám, slouží pouze pro interní potřeby naší společnosti.

 

Kdy nelze uplatnit věrnostní slevu

Věrnostní slevu nelze uplatnit na produkty, které jsou označené jako Výprodej, Sleva a produkty zařazené v kategorii Akční nabídka.