Mistrall set Navijáků Spider Carp 5000 1 + 1 za výhodnou cenu s dárky

Kód: DK-MKM12150S
Neohodnoceno
Značka: Mistrall
1 329 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkový set kaprových navijáků Spider Carp, ke kterým dostanete zdarma dva vlasce a nástrahu extrudy, která patří při lovu kaprů mezi nejúčinnější.

 

Naviják Spider carp 50

Naviják s volnoběžkou, vybavený dvěma kuličkovými a jedním válečkovým ložiskem. Má velmi dobře vyvážené tělo, přesně uloženým mechanismem a nerezovou osou. K dispozici ve čtyřech velikostech. Součástí balení je druhá cívka vyrobená z grafitu.

  • Hmotnost: 395 g
  • Převodový poměr: 5,2: 1
  • Ložiska: 2 + 1
  • Kapacita cívky: 0,35/220 - 0,40/170 - 0,50/110

 

Vlasec precedent 0,25 mm

Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z polymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.

 

KS Fish extrudy super 20 g

Léty osvědčená nástraha, kterou můžete použít při plavané, položené nebo při chytání s feederem. Milují ji kapři, ale často na ni ulovíte také amura, cejna, tlouště nebo karase. Nástraha se vyrábí přímo v České republice a je tak ideální do našich podmínek. K setu se dodává náhodná příchuť, dle skladové dostupnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Navijáky 1+1
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: