Mistrall set Navijáků Energy Carp 4000 1 + 1 za výhodnou cenu s dárky

Kód: DK-MKM108340S
Neohodnoceno
Značka: Mistrall
2 029 Kč / ks
skladem v e-shopu (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkový set kaprových navijáků Energy Carp, ke kterým dostanete zdarma dva vlasce a nástrahu extrudy, která patří při lovu kaprů mezi nejúčinnější.

 

Naviják Energy carp 40

Naviják s volnoběžkou, vybavený sedmi kuličkovými ložisky, jedním válečkovým ložiskem a velmi dobře vyváženým tělem. Naviják je udělán tak, aby do sebe všechny díly a součástky bezchybně zapadávaly, nehrozí proto, že by se vyviklal nebo ztratil lehkost chodu. Součástí balení je druhá cívka, která je vyrobena z grafitu. Předností navijáku je také velmi citlivá a spolehlivá přední brzda, která vám pomůže v soubojích i s těmi největšími rybami.

  • Hmotnost: 421 g
  • Převodový poměr: 5,1: 1
  • Ložiska: 7 + 1
  • Kapacita cívky: 0,30/180 - 0,35/120 - 0,40/100

 

Vlasec precedent 0,25 mm

Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z polymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.

 

KS Fish extrudy super 20 g

Léty osvědčená nástraha, kterou můžete použít při plavané, položené nebo při chytání s feederem. Milují ji kapři, ale často na ni ulovíte také amura, cejna, tlouště nebo karase. Nástraha se vyrábí přímo v České republice a je tak ideální do našich podmínek. K setu se dodává náhodná příchuť, dle skladové dostupnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Navijáky 1+1
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: